Skip to content

O NÁS

Sme presvedčení o tom, že Slovensko a Česko majú veľa šikovných podnikateľov, ktorých produkty by sa mali dostať aj k čínskym zákazníkom. Či už ide o hotové tovary, technológie alebo suroviny, slovenský a český trh sú plné jedinečných a užitočných produktov, ktoré majú potenciál presadiť sa v Číne. Cieľom Infinity Standard je prepájať lokálnych podnikateľov s čínskymi odberateľmi a zabezpečiť dlhodobý odbyt ich produktov v Číne, ktorý bude prospešný pre všetky zúčastnené strany. Infinity Standard ponúka klientom kompletný servis od prvotného prieskumu čínskeho trhu až po zrealizovanie obchodu (vrátane prepravy, preclievania a poistenia) a kontinuálne riadenie vzťahov s odberateľmi. S Čínou máme dlhoročné skúsenosti, ovládame čínsky jazyk a v Číne máme vybudované kontakty v rôznych sférach. Tieto skúsenosti a znalosti využívame v prospech našich klientov a ponúkame im servis najvyššej kvality.

Riadenie vzťahov s čínskymi dodávateľmi
Čínske špecifiká

Zakladateľkou spoločnosti Infinity Standard je Ing. Michaela Královičová, PhD., ktorá dlhodobo žila v Číne. V Číne sa Michaela prvýkrát ocitla v roku 2014 ako študentka medzinárodného obchodu na Beijing University of Technology v Pekingu. Po návrate z Číny Michaela naďalej zlepšovala svoju čínštinu a v roku 2016 reprezentovala Slovensko a Česko v medzinárodnej súťaži čínskeho jazyka 汉语桥 – Čínsky most. Po skončení inžinierskeho štúdia pokračovala Michaela v doktorandskom štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde mala tú česť realizovať výskum priamo pod vedením dnes už zosnulého pána profesora Petra Baláža. V rámci doktorandského štúdia sa Michaela venovala skúmaniu zahraničnoobchodnej spolupráce medzi Čínou a Európskou Úniou a hľadaniu perspektívnych oblastí obchodnej spolupráce v prospech slovenského exportu do Číny.

vybavíme za vás všetko potrebné pre dovoz do a z Číny. Kompletné služby a poradenstvo pri obchodovaní s Čínou. 

vyvoz-do-ciny-michaela-kralovicova

Michaela Královičová, CEO Infinity Standard

Michaela sa počas doktorandského vrátila na rok do Číny, kde realizovala výskum v rámci štipendijného programu čínskej vlády na prestížnej Fudan University v Šanghaji. Počas tohto roka stráveného v Číne získala Michaela cenné kontakty v Číne a úspešne zložila certifikát z mandarínskej čínštiny HSK5, ktorý je ekvivalentom jazykovej úrovne C1. Od návratu z ročného pobytu v Číne v roku 2018 sa Michaela venuje poradenstvu v oblasti dovozu tovaru z Číny a od roku 2019 aj vývoznému poradenstvu na čínsky trh. Michaela navštívila počas svojej obchodnej praxe mnohé čínske veľtrhy a výstavy, na ktorých si vybudovala kontakty s čínskymi výrobcami, prepravcami, distribútormi, ako aj firmami a inštitúciami z rozličných oblastí. Verí, že nadobudnuté kontakty a znalosti budú nápomocné slovenským a českým klientom a pomôžu im dosiahnuť ich ciele spojené s expanziou na čínsky trh. Michaela žije na Slovensku a do Číny (mimo koronavírusu) lieta pravidelne niekoľkokrát do roka.

Výstavy a veľtrhy v Číne
cinska-kultura

ZNALOSŤ KULTÚRY

zmluva-po-cinsky

ZNALOSŤ JAZYKA

obchodovanie-s-cinou

REÁLNE SKÚSENOSTI

zivot-v-cine

ROKY V ČÍNE

OVERENÉ 200+ SPOKOJNÝMI ✅ PARTNERMI

Milsy
SEPAK
Avis Slovakia
Rajo a export mliečnych produktov do Číny
Dedoles
United Group
Beer-Challenge-130x130
KORABRAND.XYZ_
Vysajto.sk_
3D-frezovanie
BIOTATRY
fire protect

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK